Geodeta Opoczno

Nasza firma zajmuje się szeroko pojętymi usługami geodezyjnymi. Bazując na wiedzy i doświadczeniu, już od wielu lat realizujemy najróżniejsze projekty, wspierając naszych klientów w przygotowaniu inwestycji. Wśród naszych usług znajdą się zarówno te o charakterze czysto technicznym, jak i formalnym. To m.in. tyczenie budynków, wyznaczanie punktów granicznych, inwentaryzacje sieci uzbrojenia terenu, podział nieruchomości, czy też tworzenie różnego rodzaju map, a w tym do celów prawnych i projektowych.

Jaketron zaprasza do współpracy zarówno osoby chcące zrealizować jakąś inwestycję na użytek własny, jak i inwestorów. Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia, a do tego chętnie podejmujemy się każdego zlecenia. Stawiamy na wysoką jakość usług, dlatego też na bieżąco śledzimy przepisy prawa regulujące kwestie geodezyjne, a także pokrewne. Zawsze jesteśmy na bieżąco, dlatego też mogą być Państwo pewni, że przygotowane przez nas dokumenty i pomiary, będą wykonane prawidłowo – zarówno pod względem technicznym, jak i formalnym.

geodeta opoczno usługi geodezyjne

Usługi geodezyjne Opoczno

Jaketron obsługuje klientów w Opocznie, a także w okolicy, zapewniając realizację każdej usługi w oparciu o najwyższe standardy. Zapraszamy do kontaktu dużych inwestorów i osoby prywatne, które myślą o budowie, lub innej tego typu inwestycji w powiecie opoczyńskim, powiecie tomaszowskim lub powiatach ościennych. Dojedziemy wszędzie tam, gdzie będzie potrzeba. Jeśli zaistnieje taka potrzeba, dokonamy też bezpłatnej wyceny.

Świadcząc usługi geodezyjne w Opocznie, możemy pomóc Państwu już na etapie zakupu działki. Przygotujemy niezbędną dokumentację, a także wyznaczymy znaki graficzne, wykorzystując przy tym nowoczesne i niezawodne metody pomiarowe.

Jeśli posiadają już Państwo nieruchomość gruntową i planują rozpoczęcie budowy domu czy budynku gospodarczego, nasza pomoc na tym etapie również będzie nieunikniona. Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, wiele dokumentów i pomiarów może zostać wykonane tylko i wyłącznie przez uprawnionego geodetę. Stawiając na kompleksową obsługę, firma Jaketron oferuje usługi geodezyjne w Opocznie również w przypadku budowy dróg.

Geodezja Opoczno

Jeśli jest Państwu potrzebny geodeta w Opocznie, który dokona wszelkich pomiarów i przygotuje dokumentację na czas, jesteśmy do dyspozycji. Nie dość, że posiadamy kompetencje i tak cenne doświadczenie, potrafimy również zarządzać czasem. Tym samym każde zlecenie realizujemy na czas i to nie tylko w terenie. Zapewniamy terminowość również jeśli chodzi o zgłaszanie wszystkich niezbędnych kwestii do właściwego ośrodka dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej.

Jeśli chodzi o formalności, oferujemy usługi geodezyjne w Opocznie polegające m.in. na pomocy w uzyskaniu niezbędnych dokumentów urzędowych i wpisów do ksiąg wieczystych. Tak jak już wspomnieliśmy, tworzymy także różnego rodzaju mapy, a w tym przeznaczone do celów projektowych i celów prawnych. Pracując w terenie, nasi geodeci z Opoczna mogą zająć się też wznowieniem znaków granicznych, rozgraniczeniem nieruchomości, inwentaryzacją powykonawczą, a nawet pomiarem elewacji.

Scroll to Top